Dvojfázová elektronická odsávačka Expert - Lovi

Dvojfázová elektronická odsávačka Expert - Lovi

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

kod: 50/000

124,56 €

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Lovi

Dvojfázová elektronická odsávačka Expert - Lovi.Najnovšia technológia.

Odsávačka pracuje v dvojfázovom rytme, ktorý zodpovedá prirodzenému sania dieťaťom: stimulácia a hlbokého sania.Fáza stimulácia - kopíruje rýchle sacie pohyby dieťaťa, ktoré povzbudzujú produkciu a vytekaniu mlieka.Fáza hlbokého sanie - simuluje voľnejšie, hlbší sania dieťaťa. Mlieko už vyteká a dieťa sa nemusí tak namáhať s jeho vysatím. Pomaly sa stáva hustejšie, sýtejšie a tempo sania sa spomaľuje.Kombináciou dvoch fáz odsávanie odsajete viac mlieka v kratšom čase.

Vďaka špeciálnej technológii dokáže behom 10 min odsať až 100 ml mlieka.Vďaka silikónovej vložke a pokročilé 3D technológiu odsávania (súčasne masíruje, stláča a odsáva) a spoločne s ďalšími doplnkami v sade vytvára komplexné riešenie pre matku i dieťa - chráni laktáciu a podporuje prirodzený spôsob kŕmenia. Intuitívne dotykový display uľahčuje používanie.Má 9 úrovní nastavenia a možno ju prestaviť na odsávačku ručnú.Sada obsahuje:

- odsávačky s fľaštičkou o objeme 150 ml, cumlík a uzáver

- sada pre ručné odsávanie

- sieťový adaptér,

- elektronický, dotykový ovládací panel,

- stabilizačné panel,

- kufrík.

Odsávačka zodpovedá požiadavkám: '

Nariadenie Európskeho parlamentu a Rady 1935/2004 / EC - všeobecné požiadavky na materiály a predmety určené na styk s potravinami, Nariadenie Komisie (EÚ) č. 10/2011 o materiáloch a výrobkov z plastických určených na styk s potravinami, Smernicu Rady 93/42 / EHS o zdravotníckych pomôckach, Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2006/95 / ES o harmonizácii právnych predpisov členských štátov týkajúcich sa elektrického zariadenia určeného na používanie v rámci určitých limitov napätia, Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2004/108 / ES o aproximácii právnych predpisov členských štátov týkajúcich sa elektromagnetickej kompatibility, Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2009/125 / ES o vytvorení rámca na stanovenie požiadaviek na ekodizajn výrobkov využívajúcich energiu, Smernica Európskeho parlamentu a Rady 2011/65 / EÚ o obmedzení používania určitých nebezpečných látok v elektrických a elektronických zariadeniach .

Prihlásenie